Sosaria Demon

Published: Category:     Written by: BeaLzeBuB
« Kütüphane
GoldFinger’ın takı hastalığı son aylarda iyice artmıştı. Yaverine seslenerek yanına çağırdı. Masada duran küçük parşomen parçasına bir adres ve isim yazdı. “Bunu tavernada ki Whistman’a götür” dedi. Yaveri hızlıca odasından ayrıldı. Bay Goldfinger için çok üzülüyor, takılara olan bu aşırı düşkünlüğü nedeniyle aklını yitirdiğini, günden güne eriyip gittiğine şahit oluyordu. Taverna’ya ulaştığında, Whistman’ı nasıl bulacağını, hiç sorgulamadığını farketti. İçeri girip “Bay Whistman” diye seslendi, masalarda oturan insanların hepsi aynı anda kafalarını yavere çevirdiler. Yüzlerinde anlamsız ifadeler vardı. Yaver durumu farketmedi bile, gözleriyle insanlara bakıyor, Whistman’dan bir hareket bekliyordu. Birden belinde bir baskı hissetti. Arkaasında biri beline bir kılıcın sapını dayamış, diğer eliyle de yaverin ceplerini karıştırıyordu. “Notu alayım” diye fısıldadı yaverin arkasında ki adam. “Bu bu buyrun” diyebildi yaver. Bay GoldFinger yüzünden bu kaçınca hayatını tehlikeye atışıydı düşündü. Notu alan Whistman usulca kapıdan çıkıp gitti.

3. güneşli günün ardında Whistman, GoldFinger’ın dükkanının önünde belirdi. GoldFinger ile uzun uzun konuştuktan sonra 1 kese altını alıp hızlıca uzaklaştı Whistman. Yine ne işler çeviriyor bu böyle diye mırıldandı yaver…

————————————

Britain Jeweler’da bulunan GoldFinger’a 3 props ve üzeri takı verdiğinizde şöyle bir mesaj göreceksiniz :
Resim

GoldFinger’a verilen takıların sayısı 150’nin üzerine çıktığında, size bir gate açabilir (300 takı olduğunda %100 ihtimalle açılır). Yüzük verenlere direk olarak pandora’s box ödülü düşme ihtimali de vardır.
Resim

Açılan gate ile Umbra şehrinde ki Bedlam bölgesine ulaşılmaktadır. Gate’in açılmasıyla birlikte de Bedlamda orta alanda Sosaria Demon spawn olacak ve Sosaria Demon’a en çok hasar veren 3 kişi den bir tanesine %100 ihtimalle Pandora’s Box düşecektir.

Sosaria Demon öldükten sonra “Pandora’s Box” düşüyor.
Resim

Pandora’s Box bir “Puzzle Chest” tir. Şifreyi kırmanız ve için açmanız gerekiyor.
Puzzle Chest makalesi : Puzzle Chest Sistemi

Şifre kırıldıktan sonra içerisinden ;
1 tane 15-20 arası LRC veren bir armor ve ekstra olarak aşağıdakilerden herhangi biri çıkar

%5 Şansla Commodity Deed Box
%5 Şansla Saç sakal boyası
%15 Şansla cinsiyet değşiklik kağıdı
%15 Şansla isim değiştirme kağıdı
%40 Şansla Luck Bot (Luck 5)
%20 Şansla Mask of the Sosaria Demon

UYARI : PANDORA’S BOX, ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜKTEN 1 DK SONRA İÇERİSİNDE KALAN İTEMLERLE OTOMATİK OLARAK SİLİNİR.

Bedlam’a geçiş, Umbra’dan da yapılabilmektedir. GoldFinger’a verilen takılar kişiye özel biriktirme değil, tüm oyun için yapılan biriktirmedir. Yani bir oyuncu 10 adet verdikten sonra bir başka oyuncu 5 adet takı verirse toplam sayı 15 olacaktır. Kişiye özel değildir.
« Kütüphane
Views:   0  

Comments are closed.